Relaxačná masáž v saune

Objednajte sa

Ponorte sa do sveta relaxácie a nechajte sa rozmaznávať exkluzívnou masážnou službou v saune. Doprajte si jedinečnú kombináciu hrejivého saunového tepla a terapeutickej masáže, ktorá vám poskytne hlboké uvoľnenie a obnovu energie. Počas dvojhodinového rituálu v našom saunovom svete si môžete vybrať medzi parnou a fínskou saunou, a to všetko prispôsobené vašim osobným preferenciám a zdravotnému stavu.

V saunovom svete vás budem sprevádzať cez 3-4 vstupy do sauny a poskytnem vám relaxačnú masáž priamo v jej pohodlí. Sústredím sa na jemné techniky, ktoré cieľavedome uvoľňujú svalové skupiny napäté stresom alebo zvýrazňujú relaxačný efekt saunového tepla. Môžete si vybrať aj masáž počas oddychových fáz, kde ponúkam veľmi jemnú masáž tváre, ramien, rúk alebo chodidiel, ktorá vás zahalí do pocitu úplnej pohody.

Masáž v saune je ideálna pre tých, ktorí hľadajú únik od každodenného stresu a chcú si dopriať momenty čistého uvoľnenia. Nechajte sa unášať vlnou relaxácie a objavte, ako harmonické spojenie tepla a dotyku oživuje vaše telo i ducha.