O mne

Masírovaniu sa venujem s prestávkami viac ako 40 rokov.

Blog Masáže Miloš

Vitajte v útočisku, kde každý dotyk prebúdza vnútornú harmóniu a posilňuje vaše zdravie. S mojimi štyridsiatimi rokmi skúseností a pozadím profesionálneho tanečníka, som sa venoval umeniu masáže s veľkým zápalom a odbornosťou. Ako váš intuitívny masér, ponúkam vám jedinečnú cestu k fyzickému a emocionálnemu blahobytu, ktorá je obohatená o poznatky z anatómie, fyziológie a rôznych masážnych techník, vrátane reflexnej terapie chodidiel a lymfodrenáže.

Moja cesta začala s potrebou uvoľniť a obnoviť telo po náročných tanečných tréningoch a súťažiach, čo ma priviedlo k získaniu základov v športovej masáži. S rastúcim záujmom o ľudské telo som pokračoval v štúdiu a zdokonaľovaní svojich zručností, až som v sebe objavil dar intuitívneho porozumenia a komunikácie s telom, ktorý mi umožňuje cielený a personalizovaný prístup k vašim potrebám.

V priestore, kde masáže poskytujem, sa snúbi teplé osvetlenie, vôňa esenciálnych olejov, svetlo sviečok a meditatívna hudba, nájdete oázu pokoja a útechy. Lávové kamene a vyhrievané lehátko pridávajú ďalšiu vrstvu pohodlia a tepla, zatiaľ čo ja sa venujem vašemu telu a jeho príbehom, ktoré sa odrážajú v každom stuhnutom svale a napätí.

Masáž môže prebiehať v úplnom tichu, alebo vám môžem poskytovať sprievodné vysvetlenia a rady z oblastí, ako je numerológia a zdravie. Mojím cieľom je, aby ste sa počas celej návštevy cítili pohodlne a bezpečne, a aby ste odchádzali s obnoveným pocitom vitality a s pocitom, že vaše problémy boli nielen počuté, ale aj odborne riešené.

Ponúkam vám nielen masáž, ale cestu k celostnej starostlivosti, ktorá rešpektuje jedinečnosť vášho tela a ducha. Pozývam vás objaviť “Intuitívnu masáž“, kde sa osobný prístup stretáva s hlbokým porozumením a kde je každý pohyb rúk zameraný na to, čo Vaše telo práve potrebuje.

Hľadáte profesionála na masáže?