Použitie ATL – Autotrakčné lehátko

Objednajte sa

Predstavujem vám jedinečnú a inovatívnu terapiu, ktorá prinesie vašej chrbtici a celému telu neuveriteľnú úľavu – autotrakčné lehátko (inverzná lavica). Toto zariadenie je navrhnuté tak, aby podporilo prirodzenú regeneráciu a uvoľnenie vášho tela od každodenného stresu a napätia.

Predstavte si pocit absolútneho uvoľnenia, keď sa vám uvoľnia svaly chrbtice vrátane krčnej časti, keď dôjde k celkovému uvoľneniu svalov brušnej dutiny a keď si vaše vnútorné orgány nájdu svoje správne miesto vďaka jemnému “preusporiadaniu”. Autotrakčné lehátko je navrhnuté s ohľadom na váš komfort a bezpečnosť, pričom sa dá jeho uhol naklonenia prispôsobiť individuálnym potrebám a možnostiam Vášho tela tak, aby ste sa počas celej terapie cítili príjemne a bezpečne.

Je dôležité spomenúť, že táto terapia nie je vhodná pre každého. Ak máte vysoký krvný tlak, ste po operáciách očí alebo ak ste tehotná, poraďte sa so svojím lekárom alebo s inou dôveryhodnou osobou, či je táto forma relaxácie pre Vás vhodná. Použitie ATL trvá maximálne 5 minút. Pri prvom použití to býva v závislosti od zdravotného stavu menej.

Ponorte sa do sveta, kde je vaše telo a jeho pohoda na prvom mieste. Objavte čaro autotrakčného lehátka a nechajte sa unášať pocitom skutočného uvoľnenia a harmónie. Teším sa na možnosť sprevádzať vás na ceste k zaujímavému zážitku, lepšiemu zdraviu a pohode.