Použitie teplých lávových kameňov

Objednajte sa

Prepustite sa do rúk prírody s masážou teplými lávovými kameňmi, jedinečnou terapiou, ktorá vás zahalí do hlbokého pocitu pokoja a relaxácie. Táto starobylá technika, ktorá využíva terapeutickú silu prírodných lávových kameňov zahriatých na ideálnu teplotu, je navrhnutá tak, aby uvoľnila napätie v svaloch, stimulovala krvný obeh a podporila energetickú rovnováhu v tele. Používa sa ako doplnok – rozšírenie niektorých typov masáží (klasická, športová, intuitívna, lymfatická, PMM, relaxačná).

Pri tejto masáži teplé kamene po dlhšiu dobu pôsobia teplom na jedno konkrétne miesto na Vašom tele alebo jemne kĺžu po kľúčových bodoch vášho tela, poskytujúc hlboké teplo, ktoré preniká až do svalov, uvoľňuje stuhnuté partie a prináša okamžitú úľavu. Spojenie tepla a dotyku maséra otvára dvere k relaxačnému zážitku, ktorý zanecháva dlhotrvajúci pocit pohody.

Každá terapia s teplými lávovými kameňmi je prispôsobená vašim individuálnym potrebám. Kokrétny postup sa upravuje tak, aby Váš zážitok z tejto terapie bol nezabudnuteľne pozitívny. Nechajte sa unášať harmonickými pomalými pohybmi a teplom, ktoré prenikajú hlboko do vašeho tela, zatiaľ čo myseľ prechádza do stavu úplného uvoľnenia.