Relaxačná masáž tehotných žien

Objednajte sa

Pozvite v tehotenstve do svojho života momenty čistého uvoľnenia a pohody, ktoré Vám môže prieniesť špecializovaná masážna služba pre tehotné ženy. Masáž je navrhnutá tak, aby rešpektovala a podporovala jedinečné potreby vášho tela počas tohto kľúčového obdobia Vášho života. Od prvých dní tehotenstva až po jeho záver Vám poskytnem bezpečnú, upokojujúcu a prispôsobenú masérsku starostlivosť.

V prvom trimestri tehotenstva, kedy sa všeobecne masáže nedoporučujú, ponúkam veľmi jemnú formu masáže, ktorá zabezpečuje, že vývoj vášho dieťaťa bude naďalej prebiehať v harmónii a bez zbytočného rušenia vonkajšími vplyvmi masáže. Masáž pozostáva hlavne z prvkov veľmi jemných techník lymfatickej masáže zameranej na podporu harmonického priebehu nových procesov vo Vašom tele.
Počas druhého trimestra, keď vaše telo začína čeliť novým výzvam a zmenám, sa masáže zameriavajú na uvoľnenie svalov, ktoré sú najviac novu situáciou zaťažené (napríklad chrbát a kríže) a tiež na podporu funkcií lymfatického systému.
V treťom trimestri sú masáže špecificky navrhnuté na poskytnutie úľavy v oblastiach, kde to najviac potrebujete (napríklad chrbát, kríže, okolie kĺbov, podpora prúdenia lymfy, …). Najmä v tomto trimestri sa kladie osobitný dôraz na zabezpečenie toho, aby sa neovplyvňovali alebo nekativovali oblasti, ktoré by mohli stimulovať porodné procesy.

Pred každou masážou si najprv podrobne prejdeme techniku masáže, spôsoby ochrany bruška a odpoviem na všetky vaše otázky, aby ste sa počas masáže cítili úplne bezpečne a v pohodlí.

Objavte kľúč k uvoľneniu a harmónii počas tehotenstva s masážnou službou, navrhnutou špeciálne pre budúce maminky. Doprajte si čas pre seba, aby ste sa cítili spokojne a pripravené na príchod vášho nového člena rodiny.