Vedená čakrová meditácia

Objednajte sa

je relaxačný rituál tvorený kombináciou rôznych techník zameraných na prečistenie, energetizovanie a harmonizáciu čakier. Počas tejto cesty vás bude sprevádzať jemné slovné vedenie, ktoré vám pomôže dosiahnuť stav meditácie alebo aspoň dokonalého relaxu. Postupne vám budem odhaľovať tajomstvá jednotlivých cakier – ich význam, emócie s nimi spojené, charakteristické farby, vône a vzácne kamene, ktoré ich najúčinnejšie aktivujú, a aj to, ktoré orgány vášho tela patria do “pôsobnosti” jednotlivých čakier.

Či budeme spolu postupovať od siedmej cakry k prvej alebo naopak závisí iba od Vášho želania. Pokiaľ s týmto typom terapie nemáte skúsenosti, doporučujem začať od siedmej čakry a postupne prejsť k prvej.

Váš zážitok z harmonizácie celého tela bude umocnený meditačnou hudbou, farebným svetlom a použitím príslušných kameňov a éterických olejov, ktoré boli starostlivo vybrané tak, aby zosilnili účinok terapie a pomohli aktivovať pozitívnu energiu v každej čakre.

Nechajte sa unášať týmto hlboko relaxačným zážitkom, ktorý nielenže očistí a energetizuje vaše čakry, ale tiež vás naplní pocitom vnútornej harmónie a pokoja.